تازه ها

web-designing-company-bradetech

Preset

دوربین های گردان دارای قابلیت های خاصی نسبت به دوربین های ثابت هستند. یکی از این قابلیت های، قابلیت تعریف تعداد مشخصی Preset برای دوربین است.
این Presetها در واقع مکان هایی زاویه ای برای دوربین هستند که محلی خاص از دید دوربین را مشخص می کنند. شما می توانید از طریق تعریف Preset برای دوربین و مشخص کردن زمان ایست در هر Preset یک برنامه نظارتی برای دوربین مشخص کنید.

web-designing-company-bradetech

خرید سیستم های امنیتی

با توجه به تنوعی که سیستم های امنیتی دارا می باشند، برای خرید سیستم های امنیتی لازم است ابتدا به ویژگی های مکانی که قصد تجهیز آن به سیستم های نظارتی را دارید دقت کنید. توجه به مشخصات مکان مورد نظر از لحاظ اندازه، موقعیت، میزان نور محیط های خارجی و داخلی و مواردی از این دست بسیار اهمیت دارد. پس از بررسی مکان و مشخص شدن نوع و میزان نیازتان به سیستم های امنیتی، نوبت به بررسی مشخصات سیستم های امنیتی و مقایسه آنها از نظر کارایی و قیمت می رسد.

web-designing-company-bradetech

پیاده سازی

یکی از دلایل این تنوع در کاربرد، تنوع در محصولات سیستم های امنیتی است. امروزه شما در هر مکان شهری و حتی غیر شهری که باشید، توسط سیستم های نظارتی کنترل می شوید. در اکثر کسب و کار های کوچک و بزرگ، از محیط های اداری و تجاری گرفته تا بیمارستان ها، رستوران ها، فرودگاه ها، ایستگاه های مترو و قطار، مغازه ها، ورزشگاه ها و اماکنی چون مجتمع های مسکونی و … سیستم های امنیتی به عنوان یکی از ملزومات محیطی محسوب می شوند.

برخی از نمونه کارهای ما

(نمایش بیشتر )