تازه ها

نرم افزار کنترل تردد

سید مصطفی درودی پور

۲۶ دی ۱۳۹۵

973 بازدید

1

نرم افزار کنترل تردد

 

خلاصه سیستم

این بسته در گروه سیستمهای امنیتی قرار می گیرد و وظیفه کنترل امنیت تردد افراد در مکانهای مختلف سازمان را برعهده دارد.
این بسته، راه کاری نرم افزازی/سخت افزاری می باشد که با تلفیق هم، سازمان ها را در کنترل امنیت تردد افراد و دسترسی تردد به محلهای مجاز یاری می نماید. در این سیستم با تعریف مکانهای کنترل تردد و تعریف افراد مجاز برای دسترسی به این مکانها و نیز زمانهای مجاز تردد، و ارسال داده های امنیتی به دستگاهها کنترل تردد، درزمان ورود و یا خروج افراد، صلاحیت ورود را احراز کرده و سابقه تردد را در سیستم ذخیره مینماید.
مدیریت دستگاههای کنترل تردد، توسط نرم افزار نصب شده روی سرور مرکزی انجام شده و این امکان وجود دارد تا تمامی شعب یک سازمان، از طریق شبکه توسط یک مرکز کنترل شود. در ضمن در زمان قطع ارتباط شبکه و یا قطع برق، دستگاهها قابلیت کنترل تردد بصورت off-line را نیز دارند.
این سیستم قابلیت مونیتورینگ تردد، ارسال پیغامها و هشدارها را در پنل مونیتورینگ، SMS، آلارم صوتی و غیره را نیز دارا میباشد.

نرم افزار مدیریت کنترل تردد

۱٫ نسخه استاندارد (Standard Access Control Management Package)
۲٫ نسخه پیشرفته (Enterprise Access Control Management Package)
هر سازمان با توجه به نیاز خود می تواند یکی از این دو نسخه را تهیه نماید. در ضمن درصورت تغییر سیاست های سازمان، قابلیت ارتقاء از نسخه استاندارد به نسخه پیشرفته براحتی امکانپذیر می باشد.

قابل ذکر است این سیستم نرم افزاری با توجه به اینکه یک سیستم پایه می باشد قابلیت سفارشی نویسی برای راهکارهای دیگر را نیز دارد.

0 نظر

نظر بدهید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

*