نام محصول:

BioStation 2

عدم وجود تصویر

BioStation 2 دارای آخرین فناوری شرکت Suprema بوده و دارای ظاهری بسیار زیباست. ترکیب پردازنده قدرتمند این دستگاه به همراه نسل سنسورهای نوری شرکت Suprema باعث بهبود سنجش اثر انگشت و عملکرد بی نظیر آن گردیده است. یکی دیگر از ویژگیهای این دستگاه انتقال سریع داده ها با حجم بالاست .

الگوریتم دقیق و سریع شناسایی اثر انگشت

BioStation 2 جهت شناسایی سریع و با استفاده از روش تطبیق و شناسایی طراحی شده و دارای سرعت حیرت انگیزی در شناسایی و تطبیق اثر انگشت میباشد . BioStation 2 قادر به تطبیق و شناسایی بیش از 20000 اثر انگشت در 1 ثانیه است.

قابلیت تعریف 1000000 اثر انگشت و 500000 کاربر

BioStation 2 دارای ظرفیتی بالا جهت ذخیره کاربران میباشد. این دستگاه قادر به ذخیره 1000000 نمونه اثر انگشت بوده و میتوان 500000 کاربر را در آن تعریف نمود ، علاوه بر آن ظرفیت بالای این دستگاه باعث ذخیره 3000000 رکورد در آن میگردد.

قابليت انتقال سریع اطلاعات

BioStation 2 قابلیت انتقال سریع اطلاعات را داراست و میتوان رکورد ها و اطلاعات کاربران را با سرعت بسیار بالا به سرور منتقل نمود . این دستگاه میتواند اطلاعات 5000 کاربر را در 60 ثانیه انتقال دهد.

دارای سنسور OP5

سنسور اثر انگشت این دستگاه امکان دریافت اثر انگشت با کیفیت و سرعت بالایی نسبت به سنسورهای دیگر را دارا میباشد . این سنسور جهت دریافت اثر انگشتهای مرطوب و کثیف دارای عملکردی قوی میباشد و جهت شرایط سخت طراحی شده است.

دارای گواهینامه IP65

دستگاه BioStation 2 دارای گواهینامه IP65 بوده و به طراحان سیستم کمک مینماید تا این نوع دستگاه را هم در محیطهای داخلی و هم خارجی استفاده نمایند.

قابلیت های ارتباطی

2 BioStation امكان بهره گيري از انواع ارتباطات رايانه و شبكه شامل LAN ، WLAN ، RS232 ، RS485 ، USB را در كنار خروجي رله و پورتهاي كنترل تردد Wiegandو TTL I/O براي كاربر فراهم نموده است. BioStation 2 دارای Wifi و POE نیز میباشد.

مدل های محصول

حضور و غياب / كنترل تردد

كاربري

سنسور

ظرفیت

حالت عملکرد

ارتباطات

پیکربندی

لوازم جانبی

0 نظر

نظر بدهید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

*