نام محصول:

BioStation L2

عدم وجود تصویر

دستگاه BioStation L2 یک سیستم کنترل تردد و حضوروغیاب جامع با فناوری بایومتریک و بالاترین امنیت می باشد که برای هر نوع برنامه حضور و غیاب طراحی شده است. این دستگاه با قیمت استثنائی ، بهترین الگوریتم شناسایی اثرانگشت جهان را با عملکرد قوی و ویژگی های امنیتی بالا فراهم کرده است.

بازیابی اثرانگشت زنده

تکنولوژی شناسایی اثرانگشت در دستگاه های قبلی موجود ، تغییرات و ویژگی های حیاتی وهمچنین غیر طبیعی یک انگشت زنده را تحلیل می کند. این دستگاه با بهره گیری از فناوری بازیابی جدید و با استفاده از انعکاس نور ، دولایه به اجرا الگوریتم شناسایی اثر انگشت می پردازد که این الگوریتم با استفاده از پرتو فروسرخ ، انگشت های مختلف جعلی را شناسایی کرده و با نمایش خطا ، مانع ورود کاربر می شود.

پردازشگر چهار هسته ای قدرتمند

BioStation L2 سریع ترین پردازشگر ساعتی را دارا می باشد که در ورودی ها اجرا می شوند. در این دستگاه قدرت و سرعت بالا در تطبیق پذیری امکان انطباق سریع پایگاه داده کاربر را فراهم مینماید و بر اساس مشخصه های پردازشگر ، جنبه های سرعت انتقال داده جهت عملکرد سریع و مناسب افزایش یافته است. تسهیل و افزایش قدرت پردازش عکس و افزایش سرعت تشخیص اعتبار اثرانگشت.

پشتیبانی جامع از سیستم حضوروغیاب

BioStation L2 مزایای بایومتریک را بر روی نرم افزار حضورو غیاب متمرکز کرده است بنابراین توانایی شناسایی هویت صحیح ،امنیت و آسودگی را برای کاربران و مدیر به ارمغان می آورد. صفحه لمسی خازنی همراه با تابع قابل برنامه ریزی TA (Time & Attendance) و صفحه نمایش تمام رنگی ، یک تجربه کاربری فوق العاده را عرضه می نماید.

واسط کاربری حسی

BioStation L2 با صفحه نمایش 2 اینچ رنگی ، شفافیت و وضوح بالا از پردازنده گرافیکی وحسی GUI که به آسانی قابل فهم بوده ، استفاده می کند. مدیر می تواند به آسانی داده های کاربران یا اطلاعات دسترسی را از دستگاه اضافه ، حذف و یا تغییر دهد. همچنین کاربران می توانند به آسانی به تابع های TA (Time & Attendance ) دسترسی داشته باشند و از کلید های TA جهت دریافت فیدبک درست از صفحه نمایش استفاده کنند.

مدل های محصول

حضور و غياب / كنترل تردد

كاربري

سنسور

ظرفیت

حالت عملکرد

ارتباطات

پیکربندی

لوازم جانبی

0 نظر

نظر بدهید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

*