نام محصول:

BioStation

عدم وجود تصویر

BioStation یک ترمینال چند منظوره است که دارای یک صفحه کلید و یک مانیتور رنگی 2.5 اینچی است که اجازه ثبت اثر انگشت یا کارت و انجام عملیات مدیریتی را به صورت مستقیم از روی دستگاه فراهم می کند. دستگاه بایو استیشن می تواند از طریق وایرلس LAN و اترنت به شبکه متصل شده و همچنین برای انتقال اطلاعات به وسیله کابل USB به سیستم متصل گردد . همچنین دستگاه ی (BioStation Mifare (BSM امکان شناسایی کارت های هوشمند را به شما می دهد.

الگوریتم دقیق و سریع شناسایی اثر انگشت

BioStation با بهره گيري از دو پردازنده قدرتمند ، عمل تطابق نمونه اثرانگشت را در كنار شناسايي بر اساس كارت و كد ، با سرعتي بالا و دقتي كم نظير ارائه مي نمايد.

نمايشگر 2.5 اينچ تمام رنگي با رابط گرافيكي بصري

نمايشگر تمام رنگي 2.5 اينچ با وضوح QVGA ، با بهره گيري از نمادهاي بصري ارتباط ساده اي بين كاربر و سيستم ايجاد نموده است. همچنين امكان شخصي سازي تصاوير و پس زمينه هاي صوتي امكانات جالبي براي مديران و كاربران سيستم پديد آورده است.

قابليت اتصال به شبكه LAN و WLAN

BioStation با قابليت اتصال به شبكه LAN و WLAN انعطاف پذيري فوق العاده اي در طراحي سيستمهاي امنيتي ارائه مي نمايد. استفاده از سيستمهاي مبتني بر IP علاوه بر كاهش هزينه هاي پروژه به سبب حذف كابل كشي هاي اضافي ، امكان بهره گيري از دستگاهها را در مكانهاي دور بر بستر اينترنت فراهم نموده است.

الگوريتم شناسايي اثر انگشت Suprema

در قلب محصولات بيومتريك Suprema ، قدرتمندترين الگوريتم شناسايي اثر انگشت جهان جاي گرفته است. اين فناوري توسط FVC و NIST MINEX Test به عنوان برترين الگوريتم شناسايي جهان برگزيده شده است. سرعت و دقت بي رقيب الگوريتم شناسايي اثر انگشت Suprema اطمينان خاطر كاربران محصولات اين برند را سبب گرديده است.

كنترل تردد هوشمند

با بهره گيري از قابليتهاي كنترل تردد BioStation در خصوص درب هاي تردد افراد ، كنترل دسترسي هوشمند و قابل برنامه ريزي در دسترس مديران قرار خواهد گرفت. با توجه به عملكرد مستقل هر دستگاه و بي نيازي آن از ارتباط دائم با سرور يا پنل مركزي ، امكان از كار افتادن سيستم كنترل تردد به دليل ايراد در سيستم مركزي به حداقل خواهد رسيد.

ارتباطات منتوع با رايانه و شبكه

BioStation امكان بهره گيري از انواع ارتباطات رايانه و شبكه شامل LAN ، WLAN ، RS232 ، RS485 ، USB را در كنار خروجي رله و پورتهاي كنترل تردد Wiegandو TTL I/O براي كاربر فراهم نموده است.

مدل های محصول

حضور و غياب / كنترل تردد

كاربري

سنسور

ظرفیت

حالت عملکرد

ارتباطات

پیکربندی

لوازم جانبی

0 نظر

نظر بدهید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

*